SOUKROMÍ UČITELÉ ANGLIČTINY

Jsme skupina lidí, kteří mají rádi učení a angličtinu. Všichni jsme docela pohodáři, i když jsme každý jiný a každý z nás se anglicky naučil různě: pár z nás od plenek, jiní cestováním, další třeba i v pražských barech, všichni do jednoho s nadšením.  Někteří učíme na plný úvazek, jiní na kratší. Moc nedáme na diplomy ani certifikáty, protože to vám o nás ani o našich schopnostech moc neřekne. Proto to zkoušíme jinak.

klikněte na nás a zjistěte víc!

Ondra

Ondra je učitel, dobrodruh a tak trochu knihomol. Stopoval do Albánie, Montenegra, i Portugalska a střihnul si kus Camino de Santiago. Hrál a zpíval v kapele, dnes se učí na ukulele a vždycky doporučí dobrou knížku na čtení. Od vášnivého a pečlivého samostudia se plynule posunul k výuce angličtiny. Pokud se chcete do angličtiny zamilovat a těšit ze z přítomnosti pravého pohodáře, Ondra je ten správný člověk.

Pár detailů o Ondrovi

  • Proč učíš?  Protože mě to baví a má to smysl. Učením AJ otevírám studentům dvěře do světa.

  • Jak bys popsal svůj učitelský styl? Angličtina je jako puzzle. Všechno do sebe dříve či později zapadne. Já jsem tu jen od toho, abych přinesl jednotlivé dílky.

  • Bez čeho nemůžeš žít? Bez hudby, literatury, pár dobrých duší, které jsem měl tu čest poznat včetně studentů, cestování - nejlepší lék na trable.

více info

Napište nám své číslo nebo email, zavoláme vám zpátky a domluvíme s vámi vaše vlastní individuální hodiny. To je vše.


REFERENCE

Kontakty